Âv¨IU x»oΠ¶¼µ– ˆMH»n IÀ ·H¼iHoÎ ½kzµ¬ EIÃ{H oÄ»I~U Áo²I¬ ·HnI§µÀ ¾M RI¶ki ·Hkº»o¿{ ¾M RI¶ki I¶ ½nIMnj ±‚H ¾dŸ‚

 

متقاضیان محترمی که درخواست همکاری با شرکت و ایجاد دفاتر نمایندگی در سایر شهرها را دارند میتوانند فرم مربوط را تکمیل و ارسال نمایند .
 لازم بذکر است که ارسال فرم هیچ گونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نکرده و فقط در صورت نیاز شرکت به همکاری ، پس از بررسی و طی مراحل اداری به همکاری دعوت خواهد شد .

 

متقاضیان محترمی که تمایل به همکاری با شرکت از طریق خرید یکدستگاه خودرو تاکسی را داشته و آمادگی همکاری تمام وقت ( حداقل 10 ساعت کاری ) با شرکت را دارند می توانند فرم درخواست اولیه ذیل را تکمیل نموده و ارسال نمایند .
لازم بذکر است که ارسال فرم هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نکرده و پس از بررسی شرایط اولیه متقاضی و در صورت تائید اولیه جهت طی مراحل بعدی دعوت بعمل می آید .

 

شهروندان و متقاضیانی که تمایل به همکاری با تیم ناظران افتخاری و نامحسوس این شرکت را دارند فرم اطلاعات اولیه ذیل را تکمیل و ارسال نمایند .

 لازم بذکر است که ارسال فرم هیچگونه حقی را برای متقاضیان ایجاد نکرده و پس از بررسی شرایط اولیه متقاضی، متقاضیان واجد الشرایط به شرکت دعوت خواهند شد .

 

اعضاء و همکاران محترم می توانند از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 84024158 تماس حاصل نمایید.

 

شرایط نقل و انتقال
همکاران محترمی که تمایل به واگذاری تاکسی به متقاضی جدید واجد شرایط دارند با مراجعه به شرکت و تهیه و تکمیل فرم و درخواست فروش و تحویل فرم به همراه مدارک و مستندات لازم جهت دریافت مجوز فروش از شرکت و سازمان تاکسیرانی اقدام نمایند .
متقاضیانی که تمایل به خرید تاکسی دارند می توانند با مراجعه به منو و آیکون خدمات به همکاران و انتخاب منو دعوت به همکاری با شرکت و خرید خودرو تاکسی، جهت خرید تاکسی ثبت اطلاعات نمایند و یا به جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 84024117تماس حاصل نمایید .
فروشندگان مجاز
لازم به یادآوری است که هرگونه نقل و انتقال تاکسی می بایست با هماهنگی قبلی با شرکت و اخذ مجوز معتبر از سازمان تاکسیرانی صورت پذیرد و تمام مراحل نقل و انتقال تاکسی می بایست با نظارت شرکت و از طریق نماینده این شرکت انجام پذیرد .
خریداران و متقاضیان خرید تاکسی نیز می بایست پس از طی مراحل خرید و ارسال فرم دعوت به همکاری نسبت به خرید تاکسی ( منو خدمات به همکاران ، دعوت به همکاری جهت خرید تاکسی) و نیز پس از طی مراحل مربوطه و اخذ تاییدیه های لازم از واحد تاکسیرانی و مدیریت شرکت نسبت به خرید و اخذ مجوزهای لازم نسبت به خرید و همکاری با تاکسی اقدام نمایند .

 

تاکسی های تلفنی و بیسیم
بنا به مصوبه شورای محترم شهر تهران و دستورالعمل سازمان تاکسیرانی شرکت مجاز است نسبت به اخذ10 % از مبالغ دریافتی تاکسیرانان از میهمانان شبکه بعنوان هزینه های ثابت و جاری اقدام نمایند. (برای سال 1386 مبلغ 000/500 ثابت)

   1. تاکسی های تلفنی و ایستگاهی

بنا به مصوبه شورای محترم شهر تهران و دستورالعمل سازمان تاکسیرانی شرکت مجاز است نسبت به اخذ 10 % از مبالغ دریافتی تاکسیرانان از میهمانان در ایستگاههای ویژه تلفنی بعنوان هزینه های ثابت و جاری اقدام نمایند .

   1. تاکسی های خطی

بنا به مصوبه شورای محترم شهر تهران و دستورالعمل سازمان تاکسیرانی شرکت مجاز است به منظور تامین هزینه ثابت و جاری و همچنین مدیریت و نظارت بر تاکسی های خطوط مبلغ ثابتی را به صورت ماهانه و به عنوان بهای خدمات دریافت نماید . برای خودروهای تاکسی خطوط و تاکسی های ون مبلغ 000/200 ریال در سال 1387 تعیین شده است .

   1. مسافربران شخصی
بنا به مصوبه شورای محترم شهر تهران و دستورالعمل سازمان تاکسیرانی شرکت مجاز است به منظور تامین هزینه ثابت و جاری و همچنین مدیریت و نظارت برعملکرد مسافربران شخصی مبلغ ثابتی را به صورت ماهانه و به عنوان بهای خدمات دریافت نماید. جهت مسافربران شخصی مبلغ 000/150 ریال معادل یکصد و پنجاه هزار ریال در سال 1387 تعیین شده است

 

این شرکت به جهت رفاه حال همکاران عزیز و تسریع و تسهیل در تهیه مایحتاج روزمره و قطعات یدکی مصرفی خودرو اقدام به ایجاد واحد رفاهی نموده است و این واحد در حال حاضر قطعاتی از قبیل لاستیک ، روغن ، لنت ترمز و ... را بصورت اقساط در اختیار همکاران قرار می دهد .

 

صدور پروانه اصلی
الف - شرایط دریافت پروانه :
واجدین شرایطی که مراحل خرید تاکسی را سپری کرده و پس از طی مراحل اداری و خرید تاکسی دارای پلاک تاکسی می باشد ، پس از تکمیل مدارک ، اصلاح بغل نویسی و نصب آرم و علائم مربوطه ، مدارک کارنامه را به بخش صدور پروانه تحویل نموده و تا آماده شدن پروانه ، رسید موقت دریافت مینماید. لازم بذکر است در زمان تحویل پروانه اصل گواهینامه دریافت می گردد.
مدارک لازم :
فیش 000/400 ریالی به حساب سازمان تاکسیرانی تهران به شماره 86/600 بانک سپه شعبه بهشت به همراه 6 قطعه عکس 4*3 رنگی با زمینه سفید و لباس فرم مربوط به شرکت آریا
ب   - شرایط و مراحل گرفتن پروانه کمکی :

 1. تاکسیران اصلی بالای 45 سال بوده و صلاحیت گرفتن راننده کمکی را دارا باشد .
 2. از بستگان درجه یک ، جهت گرفتن کمکی معرفی نماید.
 3. فرد معرفی شده تمامی شرایط ثبت نام و همکاری با شرکت را برای فعالیت بروی یکدستگاه تاکسی دارا باشد. شرایط اولیه : 23 سال تمام و زیر 50 سال داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم ، داشتن تاهل ، داشتن گواهینامه معتبر پایه یک، پایه دو ، ب دو عمومی،  داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت و کفالت
 4. افرادی که دارای گواهینامه ب 1 می باشند مجاز به رانندگی با وسایل نقلیه شخصی می باشند.
 5. پس از تائید اولیه و ثبت نام ، مراحل استعلامات پزشکی شامل سلامت جسمانی و عدم اعتیاد تائید عدم سوءپشینه و آزمون شهرشناسی را طی می نماید .

پس از تکمیل پرونده مدارک پروانه که شامل فیش 000/200 ریالی به حساب سازمان تاکسیرانی تهران به شماره 86/600 بانک سپه شعبه بهشت به همراه 6 قطعه عکس 4*3 رنگی با زمینه سفید و لباس فرم مربوط به شرکت آریا ، را ارئه نموده و تا آماده شدن پروانه اصلی ، رسید موقت دریافت مینماید .
لازم بذکر است اصل گواهینامه معتبر اخذ می گردد .

 

تاکسیران پس از پر نمودن فرم درخواست مربوطه و پس از گرفتن تاییدیه از واحهای مالی ،  نظارت وکنترل ، با ارائه پروانه معتبر میتواند از مرخصی سالانه استفاده نماید .
لازم بذکر است مدت مرخصی مجاز سالیانه حداکثر 30 روز می باشد .

 

نام
نام خانوداگی
نام پدر
شماره ملی
تاریخ تولد
تاهل وظیفه
وضعیت نظام وظیفه
تلفن ثابت
تلفن همراه
آدرس محل سکونت
نوع درخواست